Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4

Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

Witam,nie chcę maślić, ale pomaślę. Bogdan Zdrojewski, jest obecnie jedyną osobą w polskiej polityce, która wzbudza moje zaufanie, poprzez rzetelną, kompetentna pracę, nie unikanie ODPOWIEDZIALNOŚCI oraz, co bardzo sobie cenie, odpowiadającą na pytania dziennikarzy... Tak Pan Bogdan jest osobą, która ODPOWIADA, nie grzęźnie niedopowiedzeniach, nie zbacza z tematu, nie odbija piłeczek, ale po prostu odpowiada na pytania dziennikarzy. To jest coś, czego nie spotyka się u żadnego innego obecnie funkcjonującego polityka.I GDYBY PAN BOGDAN ZAŁOŻYŁ PARTIĘ, TO BYM NA NIĄ GŁOSOWAŁ!W ogóle, to P. Bogdan nadaje się na Premiera jak nikt! :)Pozdrawiam!PS. To pomaśliłem.

2011-06-13, Quesso


Komentarze

Re: Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

Bogdan Zdrojewski - Czwartek, 2011-06-16 ścieżka 20:41

mogę tylko podziękowac.. i... pozdrawiamBogdan Zdrojewski

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

Katarzyna - Poniedziałek, 2011-06-20 ścieżka 16:46

Witam,ja jeszcze do wczoraj myślałam dokładnie to samo(z tym,że min.Zdrojewskiego widziałam w roli Prezydenta RP:-)) ale z dużą przykrością muszę oświadczyć,że po decyzji przyznania Wrocławiowi 100 milionów złotych mam bardzo mieszane uczucia...

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

Bogdan Zdrojewski - Poniedziałek, 2011-06-20 ścieżka 19:22

To kompletne nieporozumienie ! Środki na dwie inwestycje wrocławskie zostały przyznane ponad dwa lata temu. Teraz wraz z trzema inwestycjami w Warszawie, dwoma w Krakowie i Poznaniu, a także innymi, dzieki rozwiązanej rezerwie krajowej mogą wreszcie dojść do skutku. Nie znam intencji, ani mechanizmu powstania tej insynuacji. Żal, smutek... szkoda.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

Jolanta Stachyra - Poniedziałek, 2011-06-20 ścieżka 19:45

Panie ministrze skoro to kompletne nieporozumienie, to proszę o odniesienie się do tej wiadomości:http://www.mmwroclaw.pl/375979/2011/6/20/zdrojewski-faworyzuje-wroclaw-w-walce-o-esk--artysci-z-innych-miast-protestuja?category=newsZe szczególnym uwzględnieniem tego:"Niefortunny, ale też znamienny, wydaje się moment przyznania dotacji - dzień wizyty ekspertów we Wrocławiu. "Ogłoszone, przyznane, i dlaczego tak?

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Re: Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2011-06-21 ścieżka 21:50

Proszę przeczytać komunikat MKiDN, lub odpowiedzi na tej stronie przy innych tematach. Sam zobaczy Pan skalę absurdu !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Co myślę o Bogdanie Zdrojewskim.

IZA - Piątek, 2011-07-15 ścieżka 21:43

Mam nadzieję, że intuicja mnie nie zawodzi, że jest czlowiekiem dającym wiarę w realizacje marzeń! Nigdy się człowiek nie dowie póki nie spróbuje.Pozdrawiam!

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

ACTA

Jan - Poniedziałek, 2012-01-23 ścieżka 18:39

Jako obrońca ACTA miły Pan Minister Bogdan Zdrojewski odcina się od tzw. mas Polaków (wyborców) aby słodzić elicie. Szkoda

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: ACTA

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2012-02-14 ścieżka 00:01

Nigdy ! Ale też mam swój rozum i łatwo nie poddaję się masowym ekscytacjom.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Quesso: Witam,nie chcę maślić, ale pomaślę. Bogdan Zdrojew...

Friko - Poniedziałek, 2013-01-14 ścieżka 12:53

Pan Zdrojewski, moim zdaniem nie nadaje się na premiera. Premier chcący utrzymać się przy władzy musi lawirować, musi umieć otumanić tak jak to robi Pan Premier Tusk. Na marginesie: dowiedziałem się z wywiadu telewizyjnego, że Pan Zdrojewski fotografuje w kilku technikach, a mianowicie kolejowym, mechanicznym i jakimś tam jeszcze. Przyznam, że dotychczas nie słyszałem o takich technikach fotografowania. Proszę wybaczyć ten zart Panie Ministrze.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Quesso: Witam,nie chcę maślić, ale pomaślę. Bogdan Zdrojew...

Mirosław - Poniedziałek, 2014-03-31 ścieżka 12:35

Witam Pana Ministra! Przed chwilą oglądałem Pański występ w TVN na temat Dni Kultury Rosyjskiej. Gratuluję, bo nie dał się Pan talibom, zarówno z PIS jak i z TVN (tej kobitce, która Pana przepytywała i proponowała Dni Ukrainy brakowało tylko czarnej chusty na głowie. Nasi politycy, jeżeli mają IQ powyżej 70, to powinni wiedzieć, że sport i kultura jest ponad polityką. Dlatego nie podobał mi się stary efekciarz Olbrychski, który zareagował tak samo jak Breżniew w czasie olimpiady w Los Angeles, a przedtem USA na olimpiadę w Moskwie. U Rymanowskiego też siedziało kilku Breżniewów z Sellinem na czele. Oni chętnie zgodziliby się na ruinę całej gospodarki, byleby sami otrzymywali regularnie swoje pensje. Pozdrawiam. Tak trzymać! Mirosław

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.